Tomasz Pawlisiak

O mnie

Od kilku lat robię internety. Głównie jako grafik webowy i mobilny oraz twórca brandów, ale o kwestie programistyczne też się otarłem. Staram się tworzyć materiały drukowane, zajmuję się też animacją i obróbką filmu, od niedawna projektuję użyteczność głównie aplikacji webowych i mobilnych.

Do mojego portfolio mogę dumnie zaliczyć redesign serwisów Związku Harcerstwa Polskiego, stworzenie aplikacji dla polskiego oddziału sieci sklepów Inter Sport czy współpracę z takimi markami jak Kler, Mennica Polska, Kopex Group.

Obecnie pracuję w firmie outsourcingowej Future Processing, gdzie projektuję interfejsy aplikacji webowych, desktopowych oraz mobilnych dla zagranicznych klientów. W pracy zajmuję się też kreacjami marketingowymi wypuszczanymi wewnątrz i na zewnątrz firmy. Future Processing co roku organizuje śląską edycję konferencji World Usability Day, od dwóch lat zajmuję się tworzeniem brandu dla tego wydarzenia.

Prywatnie jestem mężem. Pomagam mojej żonie przy ogarnianiu wszelkiego rodzaju technologii, w tym sieci. Pomagam jej też w kwestiach technicznych przy prowadzeniu bloga fangle.pl. Od wielu lat jestem instruktorem harcerskim, wychowałem już kilka pokoleń młodych, zdolnych i kreatywnych ludzi, często kładąc nacisk na nowe technologie. Interesuję się mediami, wszelkiego rodzaju gadżetami, internetem i blogosferą dlatego będę o tym pisał.

Ulubione cytaty

„Życie bez przygód byłoby strasznie głupie” (sir Robert Baden-Powell)
„Design to nie tylko wygląd, design to funkcjonalność” (Steve Jobs)

Skontaktuj się ze mną

Masz uwagi? Propozycje współpracy? A może po prostu chcesz zagaić?
Subskrybuj mnie na facebooku, śledź na twitterze albo napisz: tomasz@pawlisiak.com!

Postaram się odpowiedzieć na każdą wiadomość.